Casa De Praia Alexandre
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Situated 10 minutes' drive from the Morro dos Conventos, Casa De Praia Alexandre Arroio do Silva entices guests to explore various tourist attractions in the area.
The 2-bathroom villa has a view of the garden. This holiday home comes with a bathroom with a bidet, a separate toilet, and a shower. Bath sheets are also offered.
Casa De Praia Alexandre is equipped with an electric kettle and kitchenware for self-catering in an outdoor dining area. Guests can dine at Restaurante Entremares, located about 1 km away.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa De Praia Alexandre έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa De Praia Alexandre μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Diomicio Freitas/Forquilhinha από η Casa De Praia Alexandre;
Η Casa De Praia Alexandre απέχει 45 χλμ. από το Diomicio Freitas/Forquilhinha. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa De Praia Alexandre;
Το κόστος διαμονής σε η Casa De Praia Alexandre αποτελεί 114$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.